Druk kalendarzy – Bielsko

Kalendarze można spotkać w niemal każdym domu i firmie. Pomimo popularyzacji Internetu, komputerów i smartfonów większość osób wciąż jeszcze ma sentyment do kolorowych drukowanych arkuszy czy książeczek z informacjami o imieninach, świętach lub miejscem do wykonania notatek. Druk kalendarzy wciąż cieszy się powodzeniem nie tylko wśród hurtowników i sprzedawców detalicznych. Często korzystają z niego firmy, dla których kalendarze firmowe są doskonałym nośnikiem reklamy. Są też niezbędnym wyposażeniem każdego biura, usprawniając organizację pracy.

Kalendarze biurowe czy kalendarze firmowe mogą przyjmować wiele form. Są to zarówno pojedyncze kolorowe afisze w formacje A0 czy A1, na których poza nadrukiem dni miesiąca znajduje się jedna duża kompozycja graficzna. Może to być zdjęcie budynku firmy, jej flagowego produktu lub krajobrazu, jeśli istotna jest dla niej ekologia. Specyficzna formą takich produktów są kalendarze trójdzielne. Składają się one z trzech sekcji z kartami miesięcy na dany rok. Trzyczęściowy układ pozwala na jednoczesne uwidocznienie miesiąca bieżącego, minionego i następnego. Kalendarze trójdzielne często wyposaża się z sztywną bazę, na której można drukować dowolne reklamy.

Kalendarze biurowe, firmowe, trójdzielne i inne w naszej ofercie

Kalendarze mogą pełnić wiele funkcji. Najważniejszą jest informowanie o układzie kolejnych dni i miesięcy. Jednocześnie przy dużych okienkach na poszczególnie dni można też na nich wykonywać notatki. Ponadto drukujemy etykiety, ulotki oraz kalendarze reklamowe, podobnie jak foldery reklamowe mogą być wręczane Klientom w formie upominku lub dodawane do zestawu materiałów o firmie czy proponowanych wersji umów. Dzięki temu informacja o produkcie, miejscu, akcji charytatywnej czy przedsiębiorstwie dociera wprost do Klienta.

Druk kalendarzy stanowi jeden z przedmiotów naszej działalności. Przygotowujemy różnego rodzaju kalendarze, które pełnią nie tylko funkcję informacyjną – jak proste kalendarze domowe – ale też w bardziej zaawansowany sposób pozwalają organizować czas – jak zaawansowane kalendarze firmowe. Ponadto drukujemy kalendarze reklamowe, które świetnie sprawdzają się w działaniach marketingowych firm oraz wspomniane wcześniej kalendarze trójdzielne.