Druk folderów-Bielsko

Odpowiednia reklama produktów czy usług firmy może z znacznym stopniu zwiększyć jej obroty. Do promowania wykorzystuje się różne narzędzia i metody, wśród których są też materiały drukowane, takie jak foldery czy kalendarze reklamowe . Druk folderów jest jedną z usług, jakie świadczy Tomex. Dlatego, jeśli planujecie Państwo kampanię, chcecie wprowadzić na rynek nowy wyrób lub zaprezentować atrakcyjny ośrodek wypoczynkowy, współpraca z nami może w tym pomóc.
Foldery są specyficzną formą drukowanej reklamy papierowej. Mogą zawierać rozmaite treści, mieć różne kolory i formaty, ale łączy je wspólna cecha – mają nie więcej niż 4 strony. Jak zmieścić wiele treści i zdjęć na jednym dwustronnym arkuszu? Odpowiedzią jest druk folderów składanych. Materiały tego typu mają formę dużego arkusza, który po wydrukowaniu składa się w harmonijkę. Pozwala to na umieszczenie sporej ilości informacji, przy zachowaniu praktycznego formatu gotowego produktu.

Osoby, które chcą wydać foldery reklamowe bądź produktowe, często korzystają z naszych usług. Druk folderów wymaga odpowiedniego projektu i staranności. Dbamy o to, by foldery drukowane były właśnie w ten sposób i spełniły oczekiwania nie tylko naszego klienta, ale też jego odbiorcy. W naszej ofercie znajduję się również druk etykiet, ulotki oraz usługi drukowania.