>
kalendarz

Dlaczego kalendarze reklamowe to ważny element biznesu?

Dodano 02.11.2022, Kategoria: Blog, Tagi:

Kalendarze reklamowe to jeden ze sposobów na zwrócenie uwagi na swoją firmę. Jest to bardzo miły gadżet, który chętnie przyjmą klienci i przedstawiciele współpracujących firm. W odróżnieniu od ulotek, gazetek czy innych tego typu materiałów papierowych, nie zostaną szybko wyrzucone, gdyż pełnią praktyczną funkcję. Z tego powodu warto zainwestować w ten sposób reklamy.

Rodzaje kalendarzy reklamowych

Istnieje wiele rodzajów kalendarzy reklamowych. W naszej ofercie mamy dostępne wszystkie typy. Pierwszym rodzajem jest kalendarz książkowy. Taki typ kalendarza osoba używająca go nosi zawsze ze sobą. Dzięki temu kalendarz książkowy jest formą mobilnej reklamy.

Drugi typ kalendarza to kalendarz biurkowy. Jest niewielki, ale leży w bardzo ważnym miejscu pomieszczenia firmowego, czyli na biurku. Innym typem kalendarza, który kładzie się na biurko, jest biuwar i kalendarz blokowy. Te kalendarze służą do robienia bieżących notatek na blacie.

Kolejnym typem kalendarza reklamowego jest kalendarz ścienny. Może przybierać różne formy: planszową, panoramiczną, trójdzielną, czterodzielną czy wieloplanszową. Przez to, że wisi na ścianie i jest dużych rozmiarów, jest bardzo widoczny w pomieszczeniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty kalendarzy reklamowych w Bielsku.

Co można osiągnąć dzięki kalendarzom reklamowym?

Kalendarz stosuje się przez rok. To aż tyle czasu reklama umieszczona na nim będzie widziana przez jego użytkownika. W przypadku kalendarza ściennego mogą być to setki osób wchodzące do pomieszczenia, w którym wisi. Kalendarza używa praktycznie każdy i przez swoją użytkową formę jest reklamą, którą ludzie chętnie umieszczają w różnych miejscach. Nie ma obawy, że zostanie wyrzucona. Z tego powodu jest to bardzo ekonomiczny sposób na reklamę.